سبد خرید شما خالی است.

ماموریت سازمانی موسسه خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

افتخارات بهنام

ارتباط با ما

تهران، خیابان شریعتی،بالاتر از پل رومی، کوچه عاج ، پلاک ۷

با انتخاب یک زندگی سالم، تحقق آرزوها آسان تر می شود

صمد نیکخواه بهرامی پرچمدار ایران در بازی های المپیک گفت: برای اینکه هر فردی بخواهد به خواسته ها و آرزوهایش برسد، باید با انتخاب یک زندگی سالم شرایط رسیدن به آرزوهایش را آسان تر کند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه بهنام دهش پور، عصر روز دوشنبه ۲۱ تیرماه صمد نیکخواه بهرامی کاپیتان تیم ملی بسکتبال و پرچمدار ایران در المپیک توکیو که سال ها از داوطلبان جوان این موسسه بوده است، قبل از حضور در بازی های المپیک در یک اقدام زیبا و دلنشین به دیدار موسسه خیریه بهنام دهش پور آمد و از دغدغه هایش برای ایجاد شور، نشاط  و زندگی سلامت برای جوانان گفت و حمایت مالی خود را به موسسه اهدا کرد.

اسطوره بسکتبال ایران گفت برای رسیدن به آرزوهایم خیلی تلاش کردم و همیشه حفظ سلامتی ام در اولویت بوده است. اکنون هم که به بسیاری از آرزوهایم رسیده ام، رویاها و آرزوهای جدیدی دارم که باز هم برای رسیدن به آنها با امید بیشتری پیگیری شان می کنم.

وی فعالیت بدنی روزانه، تغذیه مناسب و معاینات پزشکی را سه اصل مراقبت از خود دانست و گفت: برای اینکه هر فردی بخواهد به خواسته ها و آرزوهایش برسد، باید با انتخاب یک زندگی سالم شرایط رسیدن به آرزوهایش را آسان تر کند.

لیلی رضایی مدیرعامل موسسه خیریه بهنام دهش پور ضمن قدردانی از صمد نیکخواه بهرامی گفت: جوانان ما بیشتر از هر دورانی باید به سلامت خود اهمیت بدهند و شعار توجه به مراقبت های شخصی را به صورت جدی تبدیل به یک شیوه و سبک زندگی روزانه خود کنند. انتخاب زندگی سالم و ارزش های شخصی و اجتماعی صمد عزیز برای قشر جوان جامعه ما یک الگوی امروزی و جذاب است. درست است که اهدای کمک های نقدی به بیماران مورد نیاز و لازمه فعالیت های خیریه ای است ولی اثر بخشی کار صمد عزیز و استمرار آن برای ترویج امید و تلاش برای رسیدن به آرزوها بسیار تاثیر گذار است، چرا که هر چقدر مردم زندگی سالم تری داشته باشند و به سلامت خود به صورت روزمره اهمیت بدهند، کمتر مریض می شوند  و به مراتب برای موسسات خیریه بهتر است.

برای خیریه ها سخت است که ببینند مردم دچار بیماری و گرفتاری شده اند و علاوه بر فشار هزینه های درمان، درد و رنج حاصل از بیماری را هم باید تحمل کنند.

لیلی رضایی همچنین به آمار ابتلا به بیماری سرطان در جامعه اشاره کرد و گفت: آمار ابتلا به سرطان در کشور ما همانند دیگر کشورهای دنیاست ولی متاسفانه سن ابتلا به این بیماری در ایران بسیار پایین آمده است و این مساله نگران کننده است و این ماحصل عدم آگاهی جوانان به فواید فعالیت های بدنی روزانه، تغذیه صحیح و مضرات مصرف مواد مخدر و دخانیات و از همه مهمتر استرس و فشارهای عصبی ناشی از بیکاری و گرانی است.

مدیرعامل موسسه خیریه بهنام دهش پور گفت: هر جوانی باید رویا داشته باشند، حق اوست که به دنبال تحقق آرزوهایش باشد و با امید و تلاش همچون نام آورانی مثل صمد نیکخواه بهرامی با انتخاب یک زندگی سالم علاوه بر تحقق آرزوها نسبت به توجه به هم نوعان و دیگر مردمان جهان احساس مسئولیت داشته باشد.

لیلی رضایی اقدام صمد نیکخواه بهرامی را بسیار ارزشمند دانست و گفت: ورزشکاران می توانند برای جامعه و جوانان بهترین الگوی ارتقا فرهنگ سلامت باشند.

وی ادامه داد: صمد عزیز، چون ورزشکاری است که مقام قهرمانی دارد می تواند الگوی بسیار خوبی برای جوانان باشد و چون ارتقا فرهنگ سلامت در جامعه بسیار مهم است به همین دلیل ما باید از طریق قهرمانان کشورمان در المپیک پیام سلامتی و شور زندگی را به گوش جوانان مان برسانیم و نشان دهیم که خواستن توانستن است.

 رضایی از اسطوره بسکتبال ایران دعوت کرد تا در دوران برگزاری بازی های المپیک نسبت به ترویج پیام مراقبت از خود و توجه به سلامت فردی، که یکی از اولویت های اطلاع رسانی خیریه است، موسسه را همراهی کند.

در پایان این نشست، بهمن دهش پور به نمایندگی از موسسه  با اهدای لوح تقدیر و نشان بهنام، از پرچمدار کاروان المپیک ایران برای حمایت از موسسه خیریه بهنام دهش پور و بیماران مبتلا به سرطان قدردانی کرد و گفت: درخشش حضور صمد نیکخواه بهرامی در عرصه های ورزشی همراه با فعالیت های انسان دوستانه و خیرخواهانه هیچ گاه از حافظه تاریخی مردمان کشورمان پاک نخواهد شد و دعای خیر بیماران در بازی های المپیک ۲۰۲۰ بدرقه راه همه ملی پوشان ایران عزیزمان است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از فعالیت های موسسه خیریه بهنام دهش پور وب سایت به نشانی behnamcharity.org.ir در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید