× بستن منو
مشارکت در تامین هزینه درمانی مرتضی پدری ۳۸ ساله
ماموریت سازمانی موسسه

خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

کتاب راهنمای مراقبت از بیماران مبتلا به سرطان پستان منتشر شد

موسسه پژوهشی کودکان دنیا با همکاری و حمایت موسسه خیریه بهنام دهش پور کتاب «راهنمای مراقبت از بیماران مبتلا به سرطان پستان» را منتشر کرد.

موسسه خیریه بهنام دهش پور

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه بهنام دهش پور، «راهنمای مراقبت از بیماران مبتلا به سرطان پستان» برای همراهان بیمار منتشر شده است، کسانی که می خواهند و تصمیم گرفته اند از بیماری که به سرطان پستان مبتلا شده است، مراقبت کنند.

در بخشی از پیشگفتار این کتاب آمده است: ما این جزوه را برای کسانی آماده کرده ایم که تصمیم گرفته اند از کسی که مبتلا به بیماری سرطان پستان شده است و نیاز به شیمی درمانی دارد، مراقبت کنند. فکر می کنیم کسی که بیمار است آن قدر در شرایط ویژه ای است که نمی تواند به تنهایی این مسیر را طی کند. نمی توان از او انتظار داشت تا این راهنما را بخواند و قدم به قدم آن را اجرا کند. این انتظار دور از ذهنی است. یک بیمار خاص حتما به مراقبت تمام وقت نیاز دارد و یا افرادی که در دوره های مختلف این مراقبت را تقسیم کنند…

این کتاب مجموعه ای از تجربه های شخصی است که توسط  ناصر یوسفی نوشته و با حمایت مالی خانم دکتر ژیلا خسروی سعید از خیرین موسسه منتشر شده است.

مطالعه این کتاب که مجموعه ای از تجربه های شخصی در پرستاری از فردی است که به بیماری سرطان پستان مبتلا شده است، سبب می‌شود که اگر فردی به این بیماری مبتلا شد از همان ابتدا حتما با یک نفر همراه شود، به تنهایی این مسیر را طی نکند و از نزدیکان خود کمک بگیرد. مجموعه این راهنمایی ها می تواند کمکی باشد که این مسیر آگاهانه تر طی شود.

همچنین در «راهنمای مراقبت از بیماران مبتلا به سرطان پستان»، پیرامون رعایت برخی نکات مربوط به توجه و اهمیت به تغذیه بیمار، مراقبت همه جانبه از بیمار از سوی اطرافیان، اقوام، دوستان و توصیه های کلی برای مراقبت های بعد از عمل جراحی و مراحل شیمی درمانی بیمار اشاره شده است.

این کتاب در قطع رقعی و در شمارگان ۵۰۰ نسخه چاپ شده است.

 موسسه خیریه بهنام دهش پور در ادامه فعالیت های آموزشی با رویکرد آگاه سازی و اطلاع رسانی در خصوص پیشگیری و تشخیص زودهنگام سرطان، از چاپ و انتشار این کتاب حمایت کرده است و آنرا به صورت رایگان در اختیار بیماران تحت پوشش موسسه قرار می دهد.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه کتاب در روزهای غیر تعطیل و ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۱۱۴ تماس بگیرند.

مطالب مرتبط

تماس با ما

پرداخت آنلاین حامیان

شماره حساب های خیریه

پرداخت آنلاین

پرداخت با کارت های شتاب

کمک نقدی: بانک ملی

6037-9911-9951-2470

تابلو تسلیت: بانک ملی

6037-9911-9952-7445

حامیان-بانک سامان

6219-8610-0893-5396

حمایت با تلفن همراه

# 18*7*733*

موضوع منتخب خیریه

اپلیکیشن بهنام

حمایت از بیماران خیریه

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست
هر شنبه یک هدف درج خواهد شد


یک هدف جدید موجود است

درخواست

موسسه های همکار خیریه

موسسات همکار

حامی رسانه ای خیریه

حامیان رسانه ای
ecco
ecco
ecco
ecco
ecco
logo-samandehi
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰
  • فکس : داخلی ۹
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰ | ۲۲۲۰۸۷۹۷
  • فکس : داخلی ۹
  • ساختمان مددکاری: تهران، خیابان شریعتی ، پل رومی ، بالاتر از مترو قیطریه ، کوچه عاج ، پلاک ۷
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۲


نیکوکار گرامی شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تماس ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۴ با ما مطرح کنید.

Email : info@behnamcharity.org.ir