× بستن منو

کودک و درخت آرزوها

کودک و درخت آرزوها،کودک و درخت آرزوها 2،کودک و درخت آرزوها 3

کودک و درخت آرزوها

همزمان با تاسیس یونیسف به عنوان یکی از ارکان دائمی سازمان ملل در سال 1953، 8 اکتبر (17مهر) "به عنوان روز جهانی کودک" شناخته شد. روز جهانی کودک بهانه ای برای ورود به جهان کودکان است. کودکانی که برخی از آنها دنیای امروزشان با لبخند آمیخته با درد همراه شده است.

کودکان خالق عشق و محبت هستند. این هفته هم، همزمان با روز جهانی کودک همراه با اعضاء کتابخانه کودکان در شهر کتاب فرشته داستان گفتیم و کودکان ساعتی را به شادی گذراندند. در کنار این برنامه مثل همیشه، درخت آرزوها و کانتر اطلاع رسانی موسسه خیریه بهنام دهش پور در شهر کتاب فرشته برپا بود تا خانواده ها بتوانند از فعالیت های موسسه اطلاعات لازم را به دست آوردند. و همچنین قلک های رنگی طراحی شده توسط داوطلبان خیریه به چندین نفر داده شد. تا در هزینه دارو و درمان فرشته های کوچک بیمار سهیم شوند.

به مناسبت روز جهانی کودک، یک ساعت، فروشگاه توسط فرشته‌های كوچولوها اداره شد و شور و شعف خاصی به فروشگاه داده بود.

کودکان، چشم انتظار برآورده شدن آرزو‌های‌شان توسط فرشته‌های زمینی هستند. تمام خیرین و نیکوکاران گرامی می‌توانند با برآوردن این آرزوها تبدیل به فرشته‌های زمینی شوند و امید را در قلب‌های کوچک کودکان مبتلا به سرطان زنده نگه دارند. امید آنکه همه کودکان سرزمینمان سالم باشند و ما بتوانیم سلامتی را برایشان به ارمغان آوریم. ضمن تبریک این روز به همه کودکان دنیا، آرزوی سلامتی، شادی و بهبودی برای همه کودکان بیمار را از خداوند متعال خواستاریم.

شما نیکوکار عزیز نیز می توانید در برآورده کردن آرزوهای فرشته های کوچک موسسه خیریه بهنام دهش‌پور سهیم باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن ۲۲۷۱۸۰۸۲ داخلی ۱۰۳ کتاب‌خانه کودکان تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاه ها
درخواست

اینستاگرام

حمایت از بیماران

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست


شماره حساب های موسسه

کمک نقدی: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9951-2470

حمایت از تلفن همراه

#18*7*733*

تابلو تسلیت: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9952-7445

موسسه های همکار

resane

مشارکت داروهای گران قیمت

حامی رسانه ای

resane
ecco
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 22718082
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور (دفتر مرکزی)
  • تلفن : 75409 | 22208797
  • فاکس : 22208797