× بستن منو

جشن نوروزی کودکان

خاطرات، بهانه های کوچک خوشبختی است، یادآوری هایی که بدانیم زندگی جریان دارد. می خواهد عید باشد یا تولد... این بار در موسسه خیریه بهنام دهش پور، هردو را داشتیم. جشن عید کودکان که مصادف شده بود با جشن تولد ٥ سالگی پرناز...

مادرانی که کنار تخت بچه ها نشسته بودند سعی می کردند برای لحظه ای بچه ها را از فضای بیماری دور کنند.در که باز می شود، تعجب و لبخند اتاق را پر می کند. پرناز از همه بهت زده تر شده است. بچه ها با کیک و آواز وارد اتاق می شوند. بچه های بستری در بخش های دیگر هم به این جشن ملحق می شوند. جشن عید، باید این گونه باشد، پر از شادی، پر از لبخند، پر از بادکنک، صدا و البته پر از هدیه برای تمام کودکان.

خانم دنیا فنی زاده هنرمند عروسک گردان کلاه قرمزی، هدایای نوروزی بچه ها را تقبل کرده بود.

بعد از لحظاتی، دیگر احتیاجی نبود که بزرگتر ها کار خاصی انجام دهند، محمد طاها شعر می خواند، پرناز روی تخت می رقصید، محمد سجاد می خندید و تمام بچه ها با صدای بلند دست می زدند و مادران اشک های شوق را به آرامی از روی گونه هایشان پاک می کردند.

بعد از اتمام کادوهای نوروزی، نوبت به هدیه ستاره این جشن، پرناز رسید. دوچرخه قرمز رنگی که آرزویش را روی درخت آرزو ها نوشته بود و توسط یکی از خیرین موسسه برآورده شده بود.

جشن عید امسال، با بریدن کیک و یک آرزو به پایان رسید، اینکه سلامتی جایگزین بیماری تمام بیماران تحت پوشش موسسه خیریه بهنام دهش پور شود، امیدواریم. به بهانه های کوچک خوشبختی اعتقاد داشته باشیم.

*عکاسان: خانم لیان رضوی و آقای آریا ابوالحسنی.

برای دیدن عکس های این مراسم کلیک کنید!

مطالب مرتبط

دیدگاه ها
درخواست

اینستاگرام

حمایت از بیماران

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست


شماره حساب های موسسه

کمک نقدی: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9951-2470

حمایت با تلفن همراه

#18*7*733*

تابلو تسلیت: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9952-7445

موسسه های همکار

resane

مشارکت داروهای گران قیمت

حامی رسانه ای

resane
ecco
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 22718083
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور (دفتر مرکزی)
  • تلفن : 75409 | 22208797
  • فاکس : 22208797