× بستن منو
مشارکت در هزینه درمانی عزیزه جوانی ۲۸ ساله
ماموریت سازمانی موسسه

خیریه

بهنام دهش پور

برانگیختن امید به زندگی و حمایت از بیماران مبتلا به سرطان بدون محدودیت سن، ملیت، مذهب، جنسیت، نوع و مرحله بیماری سرطان و مشارکت در برنامه جامع ملی کنترل سرطان

گزارش افطار ٩٢

جشن برکت و عشق، صدای پای عشق و نوع‏دوستی می‏ آید. ماه برکت و شادی و عشق. ماه مهمانی و چه ضیافتی باشکوه‏تر از مهمان خدا بودن و به لطف برکتش، دیگران را در شادی‏ها شریک کردن.

موسسه خیریه بهنام دهش پور

امسال رمضان نیز،  افتخار این را داشتیم که سفره عشق و ایثار بگشاییم و در کنار عزیزان همراه و نیکوکار، حلول ماه برکت را جشن بگیریم. دست در دست هم دادیم و با حضور درمراسم افطار و شام، از بیماران مبتلا به سرطان موسسه خیریه بهنام دهش پور حمایت کردیم.

 ٢١ تیر ماه ١٣٩٢ برابر با سومین روز از ماه مبارک رمضان، مراسم افطاری موسسه خیریه بهنام دهش پور در باشگاه دیپلماتیک تهران برگزار شد.. مجری این برنامه سرکار خانم الهام صفوی‏ زاده بودند که با اجرای دوست داشتنی و صدای گرمشان، فضا را صمیمی و شاد کردند. برنامه با خوشامدگویی و دعای خیر خانواده زنده ‏یاد بهنام دهش پور آغاز شد. سپس جناب آقای شهلا از یاوران خیریه بهنام دهش پور با اجرای دکلمه ای زیبا، لحظات دلپذیری را برای مهمانان خلق کردند.

اجرای دف و نی آقایان رضا دربندی و سید رسول هاشمی بخش دیگری از برنامه بود که شور و شادی را مهمان دل‏ها کرد. به لطف این ماه پر برکت، خیرین و حامیان عزیز با عشق و ایثار، شوری به یاد ماندنی به پا کردند و ٢٢٨ بیمار مبتلا به سرطان موسسه خیریه بهنام دهش پور را به مدت یک سال تحت پوشش قرار دادند.

در ادامه، مدیریت روابط عمومی موسسه، ضمن تشکر از همه خیرین و اعضای خانواده بزرگ دهش پور، گزارشی از عملکرد و نیازهای موسسه ارائه دادند و از همگان خواستند تا کمک‏هایشان را از موسسه دریغ نکنند تا به کمک هم باری از دوش بیماری برداشته شود و بیماری از تن‏ها رخت ببندد.123 موسسه خیریه بهنام دهش پور

سپس گروه دف‏ نوازان در لحظات ملکوتی اذان،  برنامه زیبایی را اجرا کردند. در پایان این مراسم به یاد ماندنی، دف ارزشمند جناب آقای رضا دربندی به نفع موسسه خیریه بهنام دهش پور به حراج رسید.

از تمامی خیرین و نیکوکاران که با حضورشان در محفل ما، توانستند دل دردمندی را شاد کنند،  بی‏ نهایت تشکر و قدردانی می ‏کنیم. دست تک تک نیکوکاران را به گرمی می‏ فشاریم و از خدای متعال در این ماه مبارک، می‏ خواهیم که شادی و سلامتی را مهمان همه خانه‏ ها کند.

آمین

موسسه خیریه بهنام دهش پور

موسسه خیریه بهنام دهش پور

موسسه خیریه بهنام دهش پور

موسسه خیریه بهنام دهش پور

 

 

مطالب مرتبط

انتشارات خیریه

شماره حساب های خیریه

پرداخت آنلاین

پرداخت با کارت های شتاب

کمک نقدی: بانک ملت

6104-3379-0428-9491

تابلو تسلیت: بانک ملی

6037-9911-9952-7445

حامیان-بانک سامان

6219-8610-0893-5396

حمایت با تلفن همراه

# 18*7*733*

موضوع منتخب خیریه

اپلیکیشن بهنام

حمایت از بیماران خیریه

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست
هر شنبه یک هدف درج خواهد شد


یک هدف جدید موجود است

درخواست

موسسه های همکار خیریه

موسسات همکار

حامی رسانه ای خیریه

حامیان رسانه ای
ecco
ecco
ecco
ecco
ecco
خیریه
logo-samandehi
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 91009900
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 75409 | 22208797
  • تلفن : 91009900
  • فاکس : 22208797

نیکوکار گرامی شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تماس ۰۹۲۱۹۵۶۵۹۷۹ با ما مطرح کنید.

Email : info[AT]behnamcharity.org.ir