× بستن منو
کمک هزینه تحصیلی-مقطع پيش دبستاني-دبستان
ماموریت سازمانی موسسه

خیریه

بهنام دهش پور

برانگیختن امید به زندگی و حمایت از بیماران مبتلا به سرطان بدون محدودیت سن، ملیت، مذهب، جنسیت، نوع و مرحله بیماری سرطان و مشارکت در برنامه جامع ملی کنترل سرطان

بازدید گری لوییس نماینده مقیم برنامه توسعه ملل متحد در ایران

تهران. موسسه خیریه بهنام دهش پور- گری لوییس نماینده مقیم برنامه توسعه ملل متحد در ایران سوم اردیبهشت از دفتر موسسه خیریه بهنام دهش پور در بیمارستان شهدای تجریش دیدار نمودند . در این دیدار گری لوییس به همراه همسر خود با خانم شهلا دهش پور بنیانگذار موسسه به گفتگو نشستند.bazdid_gari_loies_94-1 موسسه خیریه بهنام دهش پور

در ابتدای این گفتگو خانم دهش پور درباره شروع روند بیماری بهنام در سن هفده سالگی و شرایط جسمی او در زمان شکل گیری سازمان که با حضور و خواست قلبی خود بهنام برای حمایت از بیماران مبتلا به سرطان شکل گرفت توضیح داد.
وی در ادامه توضیحاتی در خصوص دستگاه ها و بخش های مختلف درمانی موسسه ارائه نمودند که از آن میان می توان به ساختمان در دست احداث به منظور غربالگری سرطان سینه و فعالیت بخش مددکاری اشاره نمود.

وی افزود این موسسه تقریبا ۶۰۰۰ بیمار تحت درمان دارد که از خدمات مادی و معنوی نیکوکاران این موسسه بهره من میباشند .
او تاکید کرد که ما هرگز انها را رها نمی نماییم و حتی خانواده های محترم این عزیزان نیز می توانند از خدمات این موسسه بهره مند گردند.
گری لوییس نیز پس از شنیدن صحبت های خانم دهش پور ضمن ابراز خوشحالی از حضور موسسه خیریه بهنام دهش پور فرمودند: متاسفم از اینکه بهنام در جوانی تصمیم به پرواز گرفت نمی توانم تصور کنم شما و پدرش چه دردی در سینه دارید اما خوشحالم از اینکه او کار بزرگی انجام داد این بهترین کار است که یک انسان به انسان دیگر کمک کند.

وی اظهار داشت : یکی از پروژه های سازمان ملل “بهداشت” است که شامل شش بخش می شود و بهداشت و سلامت یکی از مهمترین این بخش ها می باشد. با توجه به توسعه کشورها آمار بیماری های واگیر دار هم افزایش پیدا کرده و دولت جمهوری اسلامی ایران از نمایندگی سازمان ملل متحد در تهران خواسته که در بیماری های غیر واگیر دار همچون سرطان نیز فعالیت داشته باشیم.
او همچنین به پیشگیری بیماری سرطان تاکید کرد و گفت تمام تمرکز ما تا دو سال آینده این خواهد بود که از بروز بیماری سرطان جلوگیری نماییم و این کار با همکاری کارمندان ما در دفتر سازمان ملل متحد خواهد بود چرا که سالهاست بر روی پروژه های پیشگیری و اطلاع رسانی بیماری سرطان فعالیت می نمایند
در این دیدار کتابی از طرف بخش توسعه سازمان ملل با یادداشت و امضای گری لوییس به کتابخانه کودک خیریه بهنام دهش پور اهدا گردید.

bazdid gari loies 94-6 موسسه خیریه بهنام دهش پور

نماینده سازمان ملل پس از دیدار از کتابخانه و بخش قلک موسسه خیریه و بصورت نمادین یکی از قلکهای موسسه ما را که به رنگ آبی که این رنگ نماد سازمان ملل میباشد را برگزیدند و در این حین با یکی از بیماران تحت پوشش موسسه که مبتلا به سرطان بوده و دوسال پیش بهبود یافته است ملاقات نمودند .سپس از بخش های مختلف رادیوتراپی و دستگاه شتاب دهنده خطی نیز دیدن کردند.

bazdid gari loies 94-2 موسسه خیریه بهنام دهش پور

bazdid gari loies 94-3 موسسه خیریه بهنام دهش پور

وی به همراه همسر و همراهان خود از بخش اطفال بیمارستان شهدای تجریش که تحت پوشش این موسسه قرار گرفته است بازدید بعمل آوردند و با تعدادی از کودکان تحت درمان این بخش دیدار نمودند و در پایان با چشمان پر از اشک به خانم دهش پور و داوطلبین گفت: قدرت قلبی همه شما را در این موسسه تحسین می کنم.

bazdid gari loies 94-5 موسسه خیریه بهنام دهش پور

bazdid gari loies 94-4 موسسه خیریه بهنام دهش پور

مطالب مرتبط

انتشارات خیریه

شماره حساب های خیریه

پرداخت آنلاین

پرداخت با کارت های شتاب

کمک نقدی: بانک ملت

6104-3379-0428-9491

تابلو تسلیت: بانک ملی

6037-9911-9952-7445

حامیان-بانک سامان

6219-8610-0893-5396

حمایت با تلفن همراه

# 18*7*733*

موضوع منتخب خیریه

اپلیکیشن بهنام

حمایت از بیماران خیریه

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست
هر شنبه یک هدف درج خواهد شد


یک هدف جدید موجود است

درخواست

موسسه های همکار خیریه

موسسات همکار

حامی رسانه ای خیریه

حامیان رسانه ای
ecco
ecco
ecco
ecco
ecco
خیریه
logo-samandehi
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 91009900
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 75409 | 22208797
  • تلفن : 91009900
  • فاکس : 22208797

نیکوکار گرامی شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تماس ۰۹۲۱۹۵۶۵۹۷۹ با ما مطرح کنید.

Email : info[AT]behnamcharity.org.ir