سبد خرید شما خالی است.

ماموریت سازمانی موسسه خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

افتخارات بهنام

ارتباط با ما

تهران، خیابان شریعتی،بالاتر از پل رومی، کوچه عاج ، پلاک ۷

امید 23 ساله مبتلا به سرطان خون

امید 23 ساله مبتلا به سرطان خون

امید 23 ساله مبتلا به سرطان خون

ضمن سپاس از همراهی شما عزیزان و نیکوکاران گرامی در تامین بخشی از هزینه های دارو و درمان بیماران، چهاردهمین فراخوان مربوط به یکی از بیماران موسسه خیریه بهنام دهش پور خدمتتان اعلام می گردد.

هر کدام از ما می توانیم به سهم خود مشارکتی هر چند اندک برای تامین این هزینه ها داشته باشیم تا کمی از درد و رنج این بیماران در  مسیر درمان کاسته شود.

امید 23 ساله مبتلا به سرطان خون، در بیمارستان طالقانی تحت درمان قرار دارد و به همراه همسر و فرزند سه ساله اش در استان البرز زندگی می کند.

از آنچایی که امید به دلیل شدت بیماری قادر به کار کردن نیست با مساعدت موسسه خیریه بهنام دهش پور، قسمتی از هزینه های درمانی و جانبی بیمار تامین شده است.

او در حال حاضر به دلیل عفونت شدید و انجام مراحل درمانی در بیمارستان طالقانی بستری است و با توجه به اینکه از اتباع غیر ایرانی می باشد تحت پوشش بیمه درمانی نمی باشد. هزینه درمان فعلی بیمار مبلغ 27.900.000 تومان  است که حدود 14 میلیون تومان از طریق کمک سایر موسسات و مددکاری بیمارستان طالقانی تامین گردیده است.

این فراخوان به منظور تامین بخشی از هزینه درمان بیمار  به ارزش ده میلیون تومان به حضور شما نیکوکاران گرامی اعلام می شود.

کمک کنم الان

بدینوسیله از شما خیرین و نیکوکاران گرامی برای همراهی در تامین هزینه درمان امید دعوت می شود. شما می توانید از طریق اپلیکیشن بهنام و یا وب سایت موسسه در این فراخوان همراه شوید. همچنین در صورت داشتن هر گونه سوال و یا نیاز به راهنمایی می توانید در طول ساعات اداری (۸ الی ۱۵) با شماره تماس۲۲۷۱۸۰۸۲ داخلی ۱۰۵ یا ۱۱۲ و یا با شماره سازمانی ۰۹۲۱۹۵۶۵۹۹۶ تماس حاصل نمایید.

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست، بلکه همراهی و همدلی شما در کاهش نگرانی بیماران مبتلا به سرطان دنیایی ارزش دارد

دیدگاهتان را بنویسید