× بستن منو
مشارکت در هزینه درمانی فاطمه مادری ۴۰ ساله
ماموریت سازمانی موسسه

خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

روز جهانی خیریه

موسسه خیریه بهنام دهش پور

دنیایی بهتر با هم و به یاری هم

پنجم سپتامبر (۱۴ شهریورماه) به یاد مادرترزا از سوی سازمان ملل متحد به نام روزجهانی خیریه نامگذاری شده است.این روز بهانه ای است برای تجدید پیمان با همه فعالان اجتماعی در سازمانهای خیریه که با هم در مسیر ساختن جهانی بهتر برای همه انسانها تلاش می کنند.

سپاس از انسانهای نیک اندیشی که با هم دلی و هم فکری برای کمک به همنوعان می شتابند و با برانگیختن امید، در کاهش درد و سختی های آنان، سهمی دارند.

موسسه خیریه بهنام دهش پور طی بیش از دو دهه خدمت رسانی خود به بیماران مبتلا به سرطان و خانواده های آنها با حمایت مستمر حامیان و نیکوکاران و تشکیل بیش از ۱۵ هزار پرونده مددکاری تلاش کرده است همواره در مسیر حمایت از این بیماران پیشگام باشد.

موسسه خیریه بهنام دهش پور

همچنین با تلاشهای مدیریت و حمایتهای هیات مدیره موسسه خیریه بهنام دهش پور همواره پیشگام تشکیل و فعالیت شبکه های تخصصی مانند شبکه ملی تشکل های مردمی وموسسات خیریه حوزه سرطان ایران و شبکه ملی موسسات نیکوکاری وخیریه و شبکه ملی پیشگیری ازبیماریهای غیرواگیر بوده و تلاش خود را برای ایجاد همکاری های گروهی و هم افزایی موسسات خیریه و سازمان های مردم نهاد در سطح کشور به کار برده است.

اما هدف از این نامگذاری و اختصاص یک روز به این عنوان چیست؟

به احترام کارهای بزرگ و زیبایی که موسسات خیریه در طول سال انجام می‌دهند، سازمان ملل متحد در سال ۲۰۱۲ تصمیم گرفت که در تقویم روزی را به عنوان «روز جهانی خیریه» نام‌گذاری نماید. ۵ سپتامبر (۱۴ شهریور ماه)، سالروز مرگ «مادر ترزا»، سمبل قابل احترامی از کار خیرخواهانه می باشد و انتخاب این روز مستقیماً به تلاش‌های خستگی ناپذیر او در امور خیریه و کمک به هم‌نوع اشاره دارد.هرساله در این روز مراسم و جشن‌های متعددی برگزار می‌شود که مهم‌ترین هدف آن‌ها آگاه‌سازی مردم نسبت به اهمیت انجام کار خیر و فرهنگ‌سازی برای انجام آن است.

در حقیقت قدرشناسی از خیرین، بنیادهای خیریه، سازمان های مردم نهاد با اهداف خیرخواهانه و نقش آنها در هموارسازی بحران ها و کاهش آلام افرادی که به هر طریق از مسیر طبیعی زندگی خود خارج شده اند، آن هم در سالروز درگذشت مادر ترزا، گرامیداشت حس نوع دوستی و تلاش های بشردوستانه از یک سو و تشویق سایر افراد جامعه به این نوع فعالیت ها از سوی دیگر است.

مطالب مرتبط

تماس با ما

شماره حساب های خیریه

پرداخت آنلاین

پرداخت با کارت های شتاب

کمک نقدی: بانک ملت

6104-3379-0428-9491

تابلو تسلیت: بانک ملی

6037-9911-9952-7445

حامیان-بانک سامان

6219-8610-0893-5396

حمایت با تلفن همراه

# 18*7*733*

موضوع منتخب خیریه

اپلیکیشن بهنام

حمایت از بیماران خیریه

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست
هر شنبه یک هدف درج خواهد شد


یک هدف جدید موجود است

درخواست

موسسه های همکار خیریه

موسسات همکار

حامی رسانه ای خیریه

حامیان رسانه ای
ecco
ecco
ecco
ecco
ecco
خیریه
logo-samandehi
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰
  • فکس : ۲۲۷۰۲۰۴۰
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰ | ۲۲۲۰۸۷۹۷
  • فکس : ۲۲۲۰۸۷۹۷ داخلی ۲۴۸
  • ساختمان مددکاری: تهران، بالاتر از میدان قدس، ابتدای خیابان دربند، پلاک ۱۳، طبقه اول، واحد مددکاری موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۲


نیکوکار گرامی شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تماس ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۴ با ما مطرح کنید.

Email : info@behnamcharity.org.ir