سبد خرید شما خالی است.

ماموریت سازمانی موسسه خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

افتخارات بهنام

ارتباط با ما

تهران، خیابان شریعتی،بالاتر از پل رومی، کوچه عاج ، پلاک ۷

زهرا مادر 40 ساله

مشارکت دارو های گران قیمت

سهم ما از مهربانی

فراخوان این دوره برای  زهرا  مادر 40  ساله است.

 با سپاس از همراهی شما عزیزان و نیکوکاران گرامی در تامین بخشی از هزینه های تامین داروی و درمان مورد نیاز بیماران، هجدهمین فراخوان مربوط به یکی از بیماران مراجعه کننده به واحد مددکاری موسسه خیریه بهنام دهش پور خدمتتان اعلام می گردد.

هر کدام از ما می توانیم به سهم خود مشارکتی هر چند اندک برای تامین این هزینه ها داشته باشیم تا کمی از درد و رنج این بیماران در مسیر درمان کاسته شود.

 زهرا  مادر 40  ساله  که از سال 1395 مبتلا به سرطان روده می باشد . ایشان سرپرست خانواده بوده و به همراه چهار فرزند، مادر و خواهر خود در شهرستان پاکدشت زندگی می کنند . ایشان از اتباع غیر ایرانی است و به دلیل نداشتن بیمه درمانی، هزینه های درمانیشان جهت گذارندن دوره رادیوتراپی مبلغ  65.142.000 ریال می باشد .

 این فراخوان به منظور تامین این  هزینه به ارزش 6 میلیون و پانصد هزار  تومان  به حضور شما نیکوکاران گرامی اعلام می شود.کمک کنم الان

 بدینوسیله از شما خیرین و نیکوکاران گرامی برای همراهی در تامین هزینه درمانی زهرا دعوت می شود. شما می توانید از طریق اپلیکیشن بهنام و یا وب سایت موسسه در این فراخوان همراه شوید. همچنین در صورت داشتن هر گونه سوال و یا نیاز به راهنمایی می توانید در طول ساعات اداری (۸ الی ۱۵) با شماره تماس۲۲۷۱۸۰۸۲ داخلی ۱۰۵ ، 108  و یا با شماره سازمانی ۰۹۲۱۹۵۶۵۹۹۶ تماس حاصل نمایید.

 ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست، بلکه همراهی و همدلی شما در کاهش نگرانی بیماران مبتلا به سرطان دنیایی ارزش دارد.

دیدگاهتان را بنویسید