× بستن منو
مشارکت در تامین هزینه درمانی فاطمه مادری ۴۱ ساله
ماموریت سازمانی موسسه

خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

همایش روز جهانی بهداشت

همایش روز جهانی بهداشت موسسه خیریه بهنام دهش پور
روز جهانی سلامت در سال ۲۰۱۷، به دلیل اهمیت پیشگیری و درمان بیماری افسردگی توسط سازمان جهانی بهداشت به این حوزه اختصاص داده شده است.
هم‌چنین به همین مناسبت روز بیستم فروردین ماه ۹۶ همایش یک روزه‌ای با عنوان شعار جهانی «بیا در مورد افسردگی حرف بزنیم» توسط دفتر سلامت روان، اجتماعی و اعتیاد معاونت بهداشت برگزار گردید.

آقای دکتر هاشمی، وزیر بهداشت و آقای دکتر ایازی قائم مقام محترم وزیربهداشت در امور مشارکت‌های اجتماعی و دیگر مدیران این حوزه در این همایش به سخنرانی دررابطه با این  موضوع پرداختند.  معاون اجتماعی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از راه‌اندازی شبکه حوزه سلامت روان در سال جاری خبر داد و گفت: با تشکیل این شبکه می‌توان از ظرفیت خیریه‌ها و سازمان‌های مردم نهاد در حوزه سلامت روان استفاده کرد.
همایش روز جهانی بهداشت موسسه خیریه بهنام دهش پور
دکتر سید محمد هادی ایازی معاون اجتماعی وزارت بهداشت در همایش روز جهانی بهداشت ضمن اعلام این خبر گفت: انجمن سلامت روان ایرانیان می‌تواند نقش موثری در حوزه سلامت روان داشته باشد و با مشارکت سازمان‌ها و انجمن‌هایی از این دست می‌توانیم حضور و مشارکت مردم را در حوزه سلامت روان گسترده کنیم و برای انگ زدایی از بیماری‌های روان در جامعه فرهنگ‌سازی نماییم.
در این همایش بر اهمیت موضوع ارائه خدمات در گسترش سلامت روان کشور و شکل‌گیری شبکه حوزه سلامت روان در سال جدید جهت جلوگیری از موازی کاری تأکید شد.
معاون اجتماعی وزارت بهداشت در ادامه به مشارکت خیرین در امور حوزه سلامت به‌ویژه در حوزه زیر ساخت‌ها اشاره کرد و گفت: در سال ۹۵، مردم و خیرین ۱۵۰۰ میلیارد تومان به حوزه زیر ساخت‌ها کمک کرده‌اند.
دکتر ایازی در ادامه به نقش موثر صداو سیما در سلامت روان جامعه اشاره کرد و گفت: نوع انعکاس اخبار و برنامه‌ها در بهبود و یا سوء اثرات بر روان مردم تاثیر دارد.
معاون اجتماعی وزارت بهداشت هم‌چنین با اشاره به این که در حوزه فرهنگ و هنر باید به سلامت روان توجه ویژه شود، افزود: ما باید این موضوع را از سازمان ها و دستگاه‌های مرتبط با سلامت مطالبه کنیم.
دکتر ایازی با تاکید بر این که در حوزه مشارکت بین بخشی با دستگاه‌های مرتبط در امر سلامت همکاری کرده و پیگیر مطالبات هستیم، افزود: در این خصوص آن‌چه که تاکنون خواسته‌ایم به صورت کامل انجام نگرفته است و اگر بتوانیم از ظرفیت دستگاه‌ها به نفع سلامت مردم استفاده کنیم بسیار راهگشا خواهد بود.همایش روز جهانی بهداشت موسسه خیریه بهنام دهش پور
وی با بیان این‌که رویکرد مشارکت‌جویانه خیلی از مشکلات را مرتفع می‌کند، گفت: اگر بتوانیم از ظرفیت‌های مردمی استفاده کنیم بخش عمده‌ای از مشکلاتی که با آن مواجه هستیم برطرف می‌شود.

همایش روز جهانی بهداشت موسسه خیریه بهنام دهش پور
همایش روز جهانی بهداشت موسسه خیریه بهنام دهش پور
منبع: وبدا

مطالب مرتبط

تماس با ما

پرداخت آنلاین حامیان

شماره حساب های خیریه

پرداخت آنلاین

پرداخت با کارت های شتاب

کمک نقدی: بانک ملی

6037-9911-9951-2470

تابلو تسلیت: بانک ملی

6037-9911-9952-7445

حامیان-بانک سامان

6219-8610-0893-5396

حمایت با تلفن همراه

# 18*7*733*

موضوع منتخب خیریه

اپلیکیشن بهنام

حمایت از بیماران خیریه

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست
هر شنبه یک هدف درج خواهد شد


یک هدف جدید موجود است

درخواست

موسسه های همکار خیریه

موسسات همکار

حامی رسانه ای خیریه

حامیان رسانه ای
ecco
ecco
ecco
ecco
ecco
logo-samandehi
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰
  • فکس : داخلی ۹
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰ | ۲۲۲۰۸۷۹۷
  • فکس : داخلی ۹
  • ساختمان مددکاری: تهران، خیابان شریعتی ، پل رومی ، بالاتر از مترو قیطریه ، کوچه عاج ، پلاک ۷
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۲


نیکوکار گرامی شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تماس ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۴ با ما مطرح کنید.

Email : info@behnamcharity.org.ir