سبد خرید شما خالی است.

ماموریت سازمانی موسسه خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

افتخارات بهنام

ارتباط با ما

تهران، خیابان شریعتی،بالاتر از پل رومی، کوچه عاج ، پلاک ۷

چهارمین کمپین پیشگیری از سرطان پستان

چهارمین کمپین پیشگیری از سرطان پستان

پیشگیری از سرطان مقوله‌ای است جهت کاهش خطر ابتلا به سرطان؛ با پیشگیری از سرطان، تعداد موارد جدید سرطان در جامعه کاهش مي‌يابد و امید می‌رود که این کار، ميزان مرگ و میر ناشی از سرطان را نیز کاهش دهد. برای پیشگیری از شروع سرطان‌های جدید، دانشمندان عوامل خطرزا و عوامل محافظ را بررسی می‌کنند. به هرچیزی که احتمال ابتلا به سرطان را افزایش دهد، عامل خطرزا و به هر چیزی که احتمال ابتلا به سرطان را کاهش دهد،‌ عامل محافظ می‌‌گویند. از برخی عوامل خطرزاي سرطان می‌توان جلوگيري كرد و آن‌هم با تغییر در شیوه زندگی یا عادت‌های غذایی، استفاده از دارو برای درمان شرایط پیش سرطانی یا برای جلوگیری از شروع سرطان و اجتناب از عواملی که به سرطان منجر می شود.
اطلاع‌رسانی و آموزش همگانی در جهت پیش‌گیری از سرطان یکی از اولویت‌های راهبردی این موسسه است. به همین دلیل کمپین‌های پیش‌گیری از سرطان موسسه خیریه بهنام دهش‌پور از سال گذشته با موضوع سرطان پستان، پروستات و دهانه‌رحم در مراکز تجاری پرتردد آغاز شد. این کمپین‌ها امسال نیز تاکنون با موضوع سرطان پستان در سه نوبت برگزار شده است. در این کمپین‌ها گروه داوطلبان موسسه خیریه بهنام دهش‌پور در دو گروه اطلاع‌رسانی و پزشکان با مردم به گفت‌وگو پرداختند و اطلاعات تخصصی را در زمینه پیش‌گیری و تشخیص زودهنگام سرطان‌ها و هم‌چنین فعالیت‌ها و خدمات موسسه خیریه بهنام دهش‌پور در اختیار مراجعان قرار دادند.
چهارمین کمپین پیشگیری از سرطان پستان همزمان با شروع هفته مبارزه با سرطان، با عنوان “یک قدم زودتر” در
در تاریخ اول بهمن‌ماه برگزار می شود. این کمپین با هدف اطلاع‌رسانی به شهروندان و با همراهی مجتمع فرهنگی تجاری کوروش از ساعت 11 الی 22، در این مجموعه برگزار می‌شود. همراهی شما در این کمپین ما را در هر چه بهتر برگزار شدن این برنامه ها یاری خواهد كرد.

آدرس: تهران، بزرگراه شهید ستاری، خیابان پیامبر مرکزی شماره 57

دیدگاهتان را بنویسید