سبد خرید شما خالی است.

ماموریت سازمانی موسسه خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

افتخارات بهنام

ارتباط با ما

تهران، خیابان شریعتی،بالاتر از پل رومی، کوچه عاج ، پلاک ۷

کمپین مهربامهربانی(سال۹۸)

آغاز پویش مهربامهربانی

با پیوستن به پویش مهربامهربانی به پیشواز سال تحصیلی جدید برویم و دانش‌آموزان و دانشجویان در حال تحصیل تحت پوشش موسسه را حمایت کنیم.

به روال هر سال با کمک شما نیکوکاران به منظور تامین و اهدای نوشت افزار برای دانش‌آموزان و دانشجویان تحت پوشش موسسه، این پویش را آغاز می‌کنیم و کمکهای اهدایی شما از طریق واحدهای کتابخانه کودکان و یاران بی بی گل (کمک هزینه تحصیلی) به این عزیزان تحویل داده می‌شود.

براساس آمار و اطلاعات اعلام‌شده از سوی ۲ واحد مسئول، امسال تعداد ۲۰۰ بسته برای دوره پیش دبستانی و ابتدایی با سرانه هر دانش‌آموز ۲ میلیون ریال، تعداد ۱۰۴ بسته برای دوره متوسطه اول با سرانه هر دانش آموز ۲.۵ میلیون ریال، تعداد ۱۰۰ دانش‌آموز دوره متوسطه دوم با سرانه هر دانش آموز ۳ میلیون ریال، و تعداد ۶۰ دانشجو با سرانه ۲ میلیون ریال برنامه‌ریزی و پیش‌بینی شده است.

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن بهنام، وب سایت موسسه، کد دستوری آپ و یا شماره حساب بانک ملت به نام موسسه خیریه بهنام دهش پور در این پویش همراه ما باشید.

امید آنکه همواره بتوانیم امید بخش و یاری‌رسان این عزیزان باشیم. میزان همراهی شما هر چند اندک ما را در این مسیر مصمم‌تر خواهد کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس ۹۱۰۰۹۹۰۰ و ۷۵۴۰۹ داخلی‌های ۱۰۱ ، ۱۰۳ و ۱۱۴ در ساعات اداری از ۸ تا ۱۶ تماس حاصل نمایید.

در صورت واریز نقدی به حساب و یا شماره کارت بانک ملت، خواهشمند است حتما مشخصات واریز هزینه را به شماره و داخلی‌های ذکر شده در بالا اعلام و یا به شماره ۰۹۲۱۹۵۶۵۹۸۳ ارسال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید