× بستن منو
ماموریت سازمانی موسسه

خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

کمپین مهربامهربانی(سال۹۸)

موسسه خیریه بهنام دهش پور

آغاز پویش مهربامهربانی

با پیوستن به پویش مهربامهربانی به پیشواز سال تحصیلی جدید برویم و دانش‌آموزان و دانشجویان در حال تحصیل تحت پوشش موسسه را حمایت کنیم.

به روال هر سال با کمک شما نیکوکاران به منظور تامین و اهدای نوشت افزار برای دانش‌آموزان و دانشجویان تحت پوشش موسسه، این پویش را آغاز می‌کنیم و کمکهای اهدایی شما از طریق واحدهای کتابخانه کودکان و یاران بی بی گل (کمک هزینه تحصیلی) به این عزیزان تحویل داده می‌شود.

براساس آمار و اطلاعات اعلام‌شده از سوی ۲ واحد مسئول، امسال تعداد ۲۰۰ بسته برای دوره پیش دبستانی و ابتدایی با سرانه هر دانش‌آموز ۲ میلیون ریال، تعداد ۱۰۴ بسته برای دوره متوسطه اول با سرانه هر دانش آموز ۲.۵ میلیون ریال، تعداد ۱۰۰ دانش‌آموز دوره متوسطه دوم با سرانه هر دانش آموز ۳ میلیون ریال، و تعداد ۶۰ دانشجو با سرانه ۲ میلیون ریال برنامه‌ریزی و پیش‌بینی شده است.

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن بهنام، وب سایت موسسه، کد دستوری آپ و یا شماره حساب بانک ملت به نام موسسه خیریه بهنام دهش پور در این پویش همراه ما باشید.

امید آنکه همواره بتوانیم امید بخش و یاری‌رسان این عزیزان باشیم. میزان همراهی شما هر چند اندک ما را در این مسیر مصمم‌تر خواهد کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس ۹۱۰۰۹۹۰۰ و ۷۵۴۰۹ داخلی‌های ۱۰۱ ، ۱۰۳ و ۱۱۴ در ساعات اداری از ۸ تا ۱۶ تماس حاصل نمایید.

در صورت واریز نقدی به حساب و یا شماره کارت بانک ملت، خواهشمند است حتما مشخصات واریز هزینه را به شماره و داخلی‌های ذکر شده در بالا اعلام و یا به شماره ۰۹۲۱۹۵۶۵۹۸۳ ارسال نمایید.

مطالب مرتبط

تماس با ما

شماره حساب های خیریه

پرداخت آنلاین

پرداخت با کارت های شتاب

کمک نقدی: بانک ملت

6104-3379-0428-9491

تابلو تسلیت: بانک ملی

6037-9911-9952-7445

حامیان-بانک سامان

6219-8610-0893-5396

حمایت با تلفن همراه

# 18*7*733*

موضوع منتخب خیریه

اپلیکیشن بهنام

حمایت از بیماران خیریه

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست
هر شنبه یک هدف درج خواهد شد


یک هدف جدید موجود است

درخواست

موسسه های همکار خیریه

موسسات همکار

حامی رسانه ای خیریه

حامیان رسانه ای
ecco
ecco
ecco
ecco
ecco
خیریه
logo-samandehi
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰
  • فکس : ۲۲۷۰۲۰۴۰
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰ | ۲۲۲۰۸۷۹۷
  • فکس : ۲۲۲۰۸۷۹۷ داخلی ۲۴۸
  • ساختمان مددکاری: تهران، بالاتر از میدان قدس، ابتدای خیابان دربند، پلاک ۱۳، طبقه اول، واحد مددکاری موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۲


نیکوکار گرامی شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تماس ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۴ با ما مطرح کنید.

Email : info@behnamcharity.org.ir