سبد خرید شما خالی است.

ماموریت سازمانی موسسه خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

افتخارات بهنام

ارتباط با ما

تهران، خیابان شریعتی،بالاتر از پل رومی، کوچه عاج ، پلاک ۷

گزارش مراسم افطاری ۹۴

رمضان, ضيافت و يك دنيا مهر! امسال نيز ماه مبارك رمضان بهانه اي شد تا جمع بزرگ “بهنام”ي ها دوباره مهر و نوع دوستيشان را اثبات كنند . موسسه خیریه بهنام دهش پور در شامگاه جمعه ٥ تیرماه برابر با ٩ ماه مبارک رمضان افتخار آن را داشت تا در افطاری دیگر میزبان همراهان و نیک اندیشانی باشد که همواره یار و یاور این موسسه بوده اند.

این مراسم با تلاوت قرآن کریم آغاز شد و با خوش آمدگویی خانواده دهش پور ادامه یافت. در طول این مراسم در چندین بخش گروه های مختلف موسیقی به هنرمندی پرداختند و نیز آمار بسیار کوتاه و مختصری از فعالیت های موسسه در سال ٩٣ در اختیار میهمانان قرار گرفت.

اما آنچه که هدف این برنامه بود تامین هزینه دارو و درمان بیماران مبتلا به سرطان تحت پوشش این موسسه بود که به لطف این ماه پر برکت و حمایت حامیان همیشگی، این امر اتفاق افتاد.

احسان کرمی، مجری توانای کشورمان و یاور همیشگی موسسه اجرای برنامه جمع آوری کمک هزینه دارو و درمان بیماران را بر عهده داشتند. همچنین آقای حمید ماهی صفت هنرمند و طنزپرداز محبوب با اجرای کوتاه خود هوایی تازه به این مراسم بخشیدند.

موسسه خیریه بهنام دهش پور باز هم قدردان لطف بیکران یاران و همراهان همیشگی خود می باشد و امید دارد تا به پشتوانه و حمایت نیک اندیشان بتواند در ارائه هر چه بهتر امکانات و خدمات رسانی به بیماران تحت پوشش خود، قدم بردارد.

Eftari94 2

Eftari94 3

Eftari94 4

Eftari94 5

Eftari94 6

Eftari94 7

دیدگاهتان را بنویسید