× بستن منو
مشارکت در هزینه درمانی سهیلا مادری ۴۴ ساله
ماموریت سازمانی موسسه

خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

اهدای لوازم التحریر

kidsliblavazem موسسه خیریه بهنام دهش پور

به رسم همه ساله و در استقبال از ماه مهر و بازگشایی مدارس، واحد کتابخانه کودکان موسسه خیریه بهنام دهش پور طی شهریور و مهر ۱۳۹۴ اقدام به توزیع و اهدای ۲۳۶ بسته نوشت افزار به کودکان و نوجوانان تحت پوشش این کتابخانه شامل ۱۰۷ دختر و ۱۲۹ پسر نمود.

کتابخانه کودکان این اقدام را با هدف ایجاد شور و شوق و انگیزه برای استقبال از سال تحصیلی جدید در بین کودکان و نوجوانان مبتلا به سرطان و بهبود یافته به صورت سالیانه انجام میدهد. این اقدام شامل فعالیتهای مختلفی همچون: نیازسنجی، هماهنگی، برنامه ریزی، خرید لوازم التحریر و نوشت افزار، بسته بندی و توزیع آن بود که طی مدت دوماه و از ابتدای شهریور تا پایان مهر ماه به طول انجامید.

لازم به توضیح است میزان بسته های لوازم التحریر اهدایی سال ۱۳۹۴ دارای ۱۸ درصد رشد به نسبت سال گذشته بوده است. هر بسته نوشت افزار شامل: کوله پشتی، انواع دفتر یادداشت، جامدادی، انواع مداد و مداد رنگی و سایر لوازم التحریر براساس سن و سطح تحصیلی دانش آموزان بوده است.

همچنین در این اقدام تعداد ۱۶ بسته نوشت افزار براساس درخواست و از طریق هماهنگی با خیریه کومش (استان سمنان، شهر سمنان) و تعدادی لوازم التحریر طبق روال سالانه برای خیریه صاحب الزمان واقع در (استان سیستان و بلوچستان، شهر زاهدان) نیز ارسال گردیده است.

به مانند همیشه در این اقدام نیز داوطلبان و حامیان همیشگی این واحد سهم بزرگی در نقش بستن لبخند و کمک به تقویت انگیزه تحصیلی در بین کودکان و نوجوانان مبتلا به سرطان داشتند.

لازم به توضیح است واحد کتابخانه کودکان موسسه خیریه بهنام دهش پور از ابتدای سال ۱۳۹۴ تاکنون تعداد ۳۵۰ کودک و نوجوان را تحت پوشش خدمات خود قرار داده است. موسسه خیریه بهنام دهش پور از شرکتهای کنکو، لِگنور، ماپد، آزاده، ایده آل، فکتیس و نهال که با اهدای بخشی از لوازم موردنیاز ما را در تحقق این هدف یاری نمودند، تشکر میکند.

مطالب مرتبط

تماس با ما

شماره حساب های خیریه

پرداخت آنلاین

پرداخت با کارت های شتاب

کمک نقدی: بانک ملت

6104-3379-0428-9491

تابلو تسلیت: بانک ملی

6037-9911-9952-7445

حامیان-بانک سامان

6219-8610-0893-5396

حمایت با تلفن همراه

# 18*7*733*

موضوع منتخب خیریه

اپلیکیشن بهنام

حمایت از بیماران خیریه

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست
هر شنبه یک هدف درج خواهد شد


یک هدف جدید موجود است

درخواست

موسسه های همکار خیریه

موسسات همکار

حامی رسانه ای خیریه

حامیان رسانه ای
ecco
ecco
ecco
ecco
ecco
خیریه
logo-samandehi
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰
  • فکس : ۲۲۷۰۲۰۴۰
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰ | ۲۲۲۰۸۷۹۷
  • فکس : ۲۲۲۰۸۷۹۷ داخلی ۲۴۸
  • ساختمان مددکاری: تهران، بالاتر از میدان قدس، ابتدای خیابان دربند، پلاک ۱۳، طبقه اول، واحد مددکاری موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۲


نیکوکار گرامی شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تماس ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۴ با ما مطرح کنید.

Email : info@behnamcharity.org.ir