× بستن منو
مشارکت در تامین هزینه درمانی طیبه مادری ۳۵ ساله
ماموریت سازمانی موسسه

خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

راه اندازی درمانگاه «پیشگیری و تشخیص زودهنگام» با همکاری موسسه خیریه بهنام دهش پور و بیمارستان لقمان حکیم

موسسه خیریه بهنام دهش پور

نمایندگان بیمارستان لقمان حکیم برای همکاری جهت راه اندازی درمانگاه پیشگیری و تشخیص زود هنگام از موسسه خیریه بهنام دهش پور بازدید و از این موسسه تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه بهنام دهش پور، نمایندگان مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی لقمان حکیم روز یکشنبه نهم خردادماه ۱۴۰۰ در دفتر موسسه خیریه بهنام دهش پور حضور یافتند و از این موسسه در خصوص تامین تجهیزات مورد نیاز بیمارستان لقمان حکیم در سال گذشته، تقدیر و تشکر کردند.

یکی از ماموریت های موسسه خیریه بهنام دهش پور، تامین تجهیزات برای بیمارستان های دانشگاهی و مراکز درمانی به دلیل در دسترس بودن این مراکز برای عموم و پذیرش تعداد بالای بیماران، پذیرش انواع تعرفه های بیمه و وجود کادر مجرب و متخصص در این مراکز است.

در پی اعلام نیاز بیمارستان لقمان حکیم در خصوص تجهیزات بیمارستانی، اواخر سال گذشته این اقلام به مبلغ ۲٫۶۰۸٫۵۰۶٫۵۰۰ ریال تهیه و به بیمارستان تحویل شد. به همین منظور نیز نمایندگان بیمارستان لقمان حکیم جهت اعلام مراتب سپاس و قدردانی از مسئولین و خیرین موسسه خیریه بهنام دهش پور در دفتر جدید این موسسه حضور به هم رساندند و ضمن امیدواری در ارائه خدمات مطلوب تر و با کیفیت تر در مراکز درمانی با کمک خیرین و حامیان عزیز، در مورد طرح های آتی بیمارستان در حوزه غربالگری و تشخیص زودهنگام سرطان برنامه پیش نویسی را ارائه دادند که در دستور بررسی و ارزیابی جوانب طرح از طرف موسسه قرار گرفت.

همچنین در بخشی از متن لوح تقدیری که از طرف دکتر امیدوار رضائی رئیس مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی لقمان حکیم به خانم لیلی رضائی مدیرعامل موسسه خیریه بهنام دهش پور اهدا شد، آمده است:

کار پسندیده ی انفاق و کمک به عزیزان، موهبتی است که خداوند بزرگ، هر کسی را نصیب نخواهد کرد.

شما سروران که با محبت ها و عنایت های خویش به بیماران مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی لقمان حکیم پیش قدم و در این راستا یاریگر ما بوده اید، نزد خداوند حق تعالی از مقربانید.

بر خود واجب دانسته از حسن لطف و عمل نیکو شما عزیزان مراتب تقدیر و تشکر خود را اعلام نمایم و از آن کریم دانا و بینا، خیر دنیا و آخرت شما نیکوکاران ارجمند را مسالت دارم.

موسسه خیریه بهنام دهش پور

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و کمک به استمرار پروژه های تجهیز و توسعه با شماره تماس ۰۲۱۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۱۰۱ و داخلی ۱۱۴ تماس حاصل کنند و اخبار موسسه را از طریق وب سایت، اینستاگرام و اپلیکیشن موسسه دنبال نمایند.

مطالب مرتبط

تماس با ما

پرداخت آنلاین حامیان

شماره حساب های خیریه

پرداخت آنلاین

پرداخت با کارت های شتاب

کمک نقدی: بانک ملی

6037-9911-9951-2470

تابلو تسلیت: بانک ملی

6037-9911-9952-7445

حامیان-بانک سامان

6219-8610-0893-5396

حمایت با تلفن همراه

# 18*7*733*

موضوع منتخب خیریه

اپلیکیشن بهنام

حمایت از بیماران خیریه

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست
هر شنبه یک هدف درج خواهد شد


یک هدف جدید موجود است

درخواست

موسسه های همکار خیریه

موسسات همکار

حامی رسانه ای خیریه

حامیان رسانه ای
ecco
ecco
ecco
ecco
ecco
logo-samandehi
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰
  • فکس : داخلی ۹
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰ | ۲۲۲۰۸۷۹۷
  • فکس : داخلی ۹
  • ساختمان مددکاری: تهران، خیابان شریعتی ، پل رومی ، بالاتر از مترو قیطریه ، کوچه عاج ، پلاک ۷
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۲


نیکوکار گرامی شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تماس ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۴ با ما مطرح کنید.

Email : info@behnamcharity.org.ir