× بستن منو

توسعه خدمات موسسه

در راستای توسعه خدمات حمایتی و درمانی، «موسسه خیریه بهنام دهش پور» از ابتدای سال ۹۳ طی دو مرحله اقدام به بازسازی و تجهیز بخش رادیوتراپی و آنکولوژی بیمارستان امام حسین (ع) نموده است.

دسترسی راحت بیماران به بیمارستانها و مراکز درمانی زیرمجموعه دانشگاهی و دولتی، حضور و فعالیت کادر مجرب و متخصص، پذیرش و ارائه خدمات درمانی با انواع بیمه، ارائه خدمات حمایتی مناسب به بیمار در طول درمان در این مراکز و همچنین برخی دیگر از موضوعات عمومی و اختصاصی را میتوان به عنوان عوامل اثرگذار در روند درمانی بیماران مبتلا به سرطان دارای اهمیت برشمرد.

توسعه خدمات موسسه(وضعیت بخش قبل از اجرای پروژه)

طی ۶ ماه اقداماتی از جمله بازسازی و نوسازی فضای بخش شیمی درمانی سرپایی، خرید و نصب تجهیزات رفاهی از طریق مشارکت مالی خیرین و فعالیتهای داوطلبانه موسسه به ارزش بیش از 4 میلیارد ریال انجام و به بهره برداری رسید. همچنین نرم افزار طراحی درمان براساس درخواست دپارتمان فیزیک و مسئولین رادیوتراپی بیمارستان به ارزش بیش از 120 هزار یورو خریداری و نصب شد که از زمان بهره برداری بخش مذکور، تاکنون «موسسه خیریه بهنام دهش پور» در خصوص تسهیل خدمات رفاهی به بیماران اقدام به پرداخت کمک هزینه پرسنلی در خصوص استخدام افراد متخصص و مددکار نموده است که مدد کاران مستقر در واحد مذکور ضمن استقرار در بخش این بیمارستان، اقدام به پرداخت کمک هزینه دارو و درمان هر مددجو تا سقف 2 میلیون ریال را می نمایند لازم به ذکر است در صورتی که مبلغ مورد نیاز مددجویان بیش از مقدار ذکر شده باشد بیماران به مددکاری مرکزی موسسه ارجاع داده می شوند.

توسعه خدمات موسسه(وضعیت بخش بعد از اجرای پروژه)

به منظور همراهی در این راه میتوانید از طریق واحد توسعه مشارکت (۲۲۲۰۸۷۹۷ داخلی ۱۰۱) از پروژه ها و برنامه های آتی موسسه و روشهای حمایتی مطلع شوید.

مطالب مرتبط

دیدگاه ها
درخواست

اینستاگرام

حمایت از بیماران

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست


شماره حساب های موسسه

کمک نقدی: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9951-2470

حمایت با تلفن همراه

#18*7*733*

تابلو تسلیت: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9952-7445

موسسه های همکار

resane

مشارکت داروهای گران قیمت

حامی رسانه ای

resane
ecco
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 22718083
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور (دفتر مرکزی)
  • تلفن : 75409 | 22208797
  • فاکس : 22208797